W312J103KK5L00A00C
MFR.Part #
W312J103KK5L00A00C
JLCPCB Part #
C21390230
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS