W212J473JK6L00A00C
MFR.Part #
W212J473JK6L00A00C
JLCPCB Part #
C20625306
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 47nF 630V Metallized Polyester ±5% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS