W212J104JM8L00A00C
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W212J104JM8L00A00C
JLCPCB Part #
C20625312
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 630V Metallized Polyester ±5% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS