PESD4V5F1BL
Extended
Manufacturer
WEIDA
MFR.Part #
PESD4V5F1BL
JLCPCB Part #
C2922479
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+150℃ 1uA 315W@8/20us 35A@8/20us 4.5V 6.5V 80pF 9V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS