BT137-600D
Extended
Manufacturer
WEIDA
MFR.Part #
BT137-600D
JLCPCB Part #
C2901155
Package
TO-263
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 1.6V 500mW 5mA 600V 60mA 65A 8A TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS