C42Q347360P30001
MFR.Part #
C42Q347360P30001
JLCPCB Part #
C46638848
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V、310V 47nF CQC、UL、VDE、KC X2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS