C42Q310543P60001
MFR.Part #
C42Q310543P60001
JLCPCB Part #
C46638882
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 275V、310V CQC、UL、VDE X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS