C323A102B2P40001
Extended
Manufacturer
WALSON
MFR.Part #
C323A102B2P40001
JLCPCB Part #
C46638915
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 1nF ±10% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS