C242J33380P30001
Extended
Manufacturer
WALSON
MFR.Part #
C242J33380P30001
JLCPCB Part #
C46638921
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 33nF 630V Metallized Polyester ±10% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS