C42P222438P40002
Extended
Manufacturer
WALSON
MFR.Part #
C42P222438P40002
JLCPCB Part #
C46638865
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 275V CQC、UL、VDE、KC X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS