VG5574S433N2S1
Extended
Manufacturer
Vollgo
MFR.Part #
VG5574S433N2S1
JLCPCB Part #
C3012882
Package
SMD,11.5x10mm
Description
-129dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.8V 13.7mA 20dBm 433MHz 88mA FSK、OOK SPI Transceiver SMD,11.5x10mm RF Modules ROHS