PAN3120S433N0S1
Extended
Manufacturer
Vollgo
MFR.Part #
PAN3120S433N0S1
JLCPCB Part #
C49257983
Package
SMD,13.5x12mm
Description
-124dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.8V、2V~3.8V 108mA 10mA 21dBm 433MHz Module reset function、Integrated antenna SPI、I2C Transceiver SMD,13.5x12mm RF Modules ROHS