VG3411S868N0S1
Extended
Manufacturer
Vollgo
MFR.Part #
VG3411S868N0S1
JLCPCB Part #
C5142536
Package
SMD,11.5x10mm
Description
-121dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 20dBm 72mA 8.5mA 868MHz FSK、OOK SPI Transceiver SMD,11.5x10mm RF Modules ROHS