ZPY3V9-TR
MFR.Part #
ZPY3V9-TR
JLCPCB Part #
C6016364
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
1 Independent 1.3W 3.7V~4.1V 3.9V 4Ω 500nA DO-41(DO-204AL) Zener Diodes ROHS