ZMY9V1-GS08
MFR.Part #
ZMY9V1-GS08
JLCPCB Part #
C3740914
Description
1 Independent 1W 4Ω 500nA@7V 8.5V~9.6V 9.1V DO-213AB Zener Diodes ROHS