Y1625680R000F9W
MFR.Part #
Y1625680R000F9W
JLCPCB Part #
C4083040
Description
-55℃~+150℃ 300mW 680Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS