ZMY7V5-GS08
MFR.Part #
ZMY7V5-GS08
JLCPCB Part #
C6760816
Description
1 Independent 1W 2Ω 500nA@5V 7.5V 7V~7.9V DO-213AB Zener Diodes ROHS