RNC60H1241BSRE8201
MFR.Part #
RNC60H1241BSRE8201
JLCPCB Part #
C3551762
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors