ZMY6V8-GS08
MFR.Part #
ZMY6V8-GS08
JLCPCB Part #
C3742321
Description
1 Independent 1W 2Ω 500nA@3V 6.4V~7.2V 6.8V DO-213AB Zener Diodes ROHS