BFC233867333
MFR.Part #
BFC233867333
JLCPCB Part #
C3298408
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 33nF Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS