Z33061731000J2CC06
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Z33061731000J2CC06
JLCPCB Part #
C1369620
Package
Plugin,D5.5xL15.8mm
Description
-55℃~+250℃ 100Ω 4W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15.8mm Through Hole Resistors ROHS