Y607180K0000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y607180K0000B9L
Description
-55℃~+125℃ 200mW 80kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS