Y607180K0000V9L
MFR.Part #
Y607180K0000V9L
JLCPCB Part #
C1492684
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 200mW 80kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS