Y6071536R000U9L
MFR.Part #
Y6071536R000U9L
JLCPCB Part #
C1492634
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 536Ω ±0.002% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS