Y57871K86060T9L
MFR.Part #
Y57871K86060T9L
JLCPCB Part #
C1488072
Description
-55℃~+125℃ 1.8606kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS