MRS25000C1201FRP00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MRS25000C1201FRP00
JLCPCB Part #
C1756958
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS