Y578710K0000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y578710K0000F9L
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW Metal foil resistor ±1% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS