H8383KBYA
MFR.Part #
H8383KBYA
JLCPCB Part #
C1408326
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS