Y479310K0000B9L
MFR.Part #
Y479310K0000B9L
JLCPCB Part #
C1463629
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS