Y47281K90000X0L
MFR.Part #
Y47281K90000X0L
JLCPCB Part #
C1495342
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 1.9kΩ ±0.0025% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors