Y472819K0000X0L
MFR.Part #
Y472819K0000X0L
JLCPCB Part #
C1495270
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 19kΩ ±0.0025% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors