Y0019226R000V9L
MFR.Part #
Y0019226R000V9L
JLCPCB Part #
C1496419
Description
-55℃~+125℃ 226Ω 300mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS