Y4082350R000T9R
MFR.Part #
Y4082350R000T9R
JLCPCB Part #
C4040400
Description
-55℃~+225℃ 200mW 350Ω ±0.01% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS