ERJ-HP6J161V
MFR.Part #
ERJ-HP6J161V
JLCPCB Part #
C4294587
Description
-55℃~+175℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS