Y408210R0000C9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y408210R0000C9W
JLCPCB Part #
C3950735
Package
0805
Description
-55℃~+225℃ 10Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.25% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS