Y407210R0000C9W
MFR.Part #
Y407210R0000C9W
JLCPCB Part #
C1356627
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 200mW 40V ±0.25% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS