Y406910R0000K0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y406910R0000K0L
JLCPCB Part #
C5838659
Package
Plugin
Description
10Ω 21 250mW ±10% ±20ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors