CWR26HC107JBHB
MFR.Part #
CWR26HC107JBHB
JLCPCB Part #
C4978682
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 180mΩ ±5% 2915 Tantalum Capacitors ROHS