Y406268R0000A0W
MFR.Part #
Y406268R0000A0W
JLCPCB Part #
C4350384
Description
-55℃~+225℃ 300mW 68Ω ±0.05% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount