RT0805DRE072K37L
MFR.Part #
RT0805DRE072K37L
JLCPCB Part #
C868702
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.37kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS