P0805E7871BNT
MFR.Part #
P0805E7871BNT
JLCPCB Part #
C4116990
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS