Y4062159R000F0W
MFR.Part #
Y4062159R000F0W
JLCPCB Part #
C4071728
Description
-55℃~+225℃ 159Ω 300mW ±1% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount