Y40454K47200B0W
MFR.Part #
Y40454K47200B0W
JLCPCB Part #
C4247220
Description
-55℃~+150℃ 4.472kΩ 50mW ±0.1% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount