T55B107M004C0055
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T55B107M004C0055
JLCPCB Part #
C6328479
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 55mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS