Y40452K40000B0W
MFR.Part #
Y40452K40000B0W
JLCPCB Part #
C4040714
Description
-55℃~+150℃ 2.4kΩ 50mW ±0.1% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount