Y40452K20000B0W
MFR.Part #
Y40452K20000B0W
JLCPCB Part #
C4006280
Description
-55℃~+150℃ 2.2kΩ 50mW ±0.1% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount