Y402795K3000T9W
MFR.Part #
Y402795K3000T9W
JLCPCB Part #
C4135061
Description
-55℃~+150℃ 750mW 95.3kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS