Y4027121K000B9R
MFR.Part #
Y4027121K000B9R
JLCPCB Part #
C3927037
Description
-55℃~+125℃ 121kΩ 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS