Y4023350R000A9R
MFR.Part #
Y4023350R000A9R
JLCPCB Part #
C4217172
Description
-55℃~+150℃ 300mW 350Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS