BFC238324333
MFR.Part #
BFC238324333
JLCPCB Part #
C3794491
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 33nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS